Kuru Mamamı? İslak Mamamı?

Suana kadar besledigim butun kopeklere neredeyse hep kuru mama verdim. Ama artik onun sahipi olcam ve sagligina cok onem veriyorum

3 CEVAP

:) tesekkurler

dilaraaxing

Islak mama genelde kuru mama yiyemeyecek kadar küçük ya da artık dişlerini kullanamayacak kadar yaşlı olan kediler için tercih edilir. Genç kediler ise arada bir, haftada bir falan yani, ödül olarak verilmesi tavsiye edilir. Ve verdiğiniz yaş mamanın içeriğine de dikkat etmelisiniz. Genç kedinizi yaş mama ile beslerseniz devamlı, bu zamanla dişlerini kötü şekilde etkileyebileceğinden tavsiye etmiyorum.

Derdedermanim

köpeğinizi sağlıklı iyi mamalarla besleyin :)