Kokulu Ve Yumuşak Dışkı

Merhaba iki erkek kedim var küçük olan yaklaşık 5 aylık özellikle son 2 haftadır dışkısı daha yumuşak ve kokulu
Büyük olan kedimdr böyle bir sorun yok küçükte var
Mama değişikliği yapmadık bizim eve geldiğinden beri carni vet therapeutic kitten support kullanıyoruz ev yemeği kesinlikle vermiyoruz sadece yağsız tuzsuz olacak biçimde haşlanmış tavuk veriyoruz
Dışkısında biraz yumuşama ve koku var
Vete götürmeli miyim neden olmuş olabilir
Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim
Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Büyük olan kedim havaların soğumaya başlaması ile koltuk yatak gibi yerlerde yatmaya başlarken küçük olan halen soğuk yerlerde yatma eğiliminde bundan kaynaklı bir üşütme olmuş olabilir mi acaba
Dışkılamasındaki problem dışında davranışlarında ve iştahında bir farklılık yok