Kedime Kendimi Nasil Sevdirebilirim

Veranifer

Merhaba arkadaslar simdi bizim kedimizle sorunumuz basta yoktu ancak yavas yavas aciga cikti kedimin tum saglik durumlari kisisel bakimiyla ben ugrasiyorum bundan oldugunu dusunuyorum ilk baslarda hep ayni yatakta yatardik hep benim odamdaydi simdi zounda olmadikca yanima gelmiyor dis fircalama pati kremi surme prebiotik macun fln hep nefret ettigi seyler hepsini ben yaptigim icin direk kacislar bir pati atiyor sonra benden saklaniyor acaba bunu azaltmanin bir caresi var mi evimize sonraran bir kopek de eklendi cok kiskanmisti hala da kiskaniyor acaba bunlardan dolayi mi boyle yapiyor mesela kedi evine gidiyoruz eve gekince bana bir miyavlamalar pati atmaya calismalar kiskanclik mi acaba tavsiyeleriniz nelerdir

2 CEVAP

Derdedermanim

Her şey için artık çok geç sonsuza kadar nefret edicek sizden :)
Ben kedilerime zorla şırınga ile vitamin veriyorum çapk siliyorum ki iran kedilerinde az çapal olmuyor hergün siliyorum bazen günde iki kez.Ayrıca hırpalarım severken olmadık zamanda hayda bir kedi alır gelirim eve bunarağmen evde 5 kişiyiz number one benim merak etmeyin gelir yanınıza sever sizi köpekten çekiniyordur onada alışır havalar zaten sıcak benimkilerde 10 dk dan sonra yere iniyorlar yoksa beraber yatıyorduk hepiciğiyle.Sever o severde belli etmez içli kedidir :)

Veranifer

Cok tesekkurler gonlunu almaya calisiyorum ama bir turlu beceremedim kopek geleli 1 ay oldu ama birturlu alisamadilar cok sık tanistiramadikta zaten kedimiz cok hastalaniyor diye bir tanistiriyoruz yarin salya sumuk bir tanistiriyoruz yarin kabiz bir tanistiriyoruz yarin mama yemiyor insallah alisirlar