Doberman - Labrador - Golden Hangisi Uygun Olur ?

kml07

Merhaba,

Uzun süredir (özellikle) Doberman cinsi için internetten ve bu ırkın üreticilerinden bilgi alıyorum, kimisi olur diyor kimisi olmaz diyor.
Bu ırk konusunda tecrübeli, daha önce bakmış veya şu an bakan bir kişiden özellikle destek olmasını rica ediyorum.
Konuyla ilgili bir çok sorum olmakla birlikte, evde bakmaya ne kadar uygun, herkesin mi bahçesi var da besliyor ? gün içerisinde en az ne kadar ilgilenmeliyim ? Bunlar tabi ki başlangıç aşamasında ki sorular.
Desteklerinizi rica eder, şimdiden teşekkür ederim.

1 CEVAP

Derdedermanim

Doberman dan herkes korkar golden ve labrador gibi büyük ırklar çok tüy dökücek buna hazırmısınız onu geçtim komşularınız bu kocaman köpekler ile bina içinde gezmenize asansöre binmenize ne dicek sizinle uğraşıcak cins komşularınız olmadığından eminmisiniz onlar yemez içmez sizle uğraşırlar şeytana çalışırlar hemde gönüllü :)