Oğlum 1,5 Yaşında Tuvalet Eğitimi Var Buna Rağmen Kakasını Evin Ortasına Yapıyor Nedeni Ne Olabilir?

Oğlum 1,5 yaşında bir minyatür pinscher tuvalet eğitimi var ama ben çalıştığım için kuma alıştırdık kedi gibi kuma yapıyordu ama son günlerde gözümün içine baka baka evin ortasına halının üstüne yapıyor kızıyorum bu sefer küsüp saklanıyor ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Minminik

kum kabı küçüktür, temiz değildir, mama kabı pistir, veya evde stress yaşatan bir değişiklik olmuş biri gelmiştir. stressi değişikliği ortadan kaldırın ve veterinere danışın belki idrar yolu enfeksiyonu olabilir.

dediğiniz gibi bir sorun hiç olmadı

aslihan_e

Köpeği bilmiyorum ama benim kedim de dışarı çıkarmazsam gelip üstüme işerdi. Size tavır sergiliyor gibi geldi. İshali varsa, bir sağlık sorunu varsa o başka. Paraziti olur karnı ağrır vs. Hayvanlar o zaman göstererek, gözünüzün önüne yapıyor kakalarını.