Kedi İstifcisi Olmaya 5 Kala

Derdedermanim

Arkadaşlar yuva arayanlarda ufak bir tura çıkın ara sıra özeliikle tek kedisi olanlara tavsiye ederim ben arasıra giriyorum ve böyle güzellikmi olur kiminin rengi kiminin deseni kiminin masumiyeti kiminin görmeyen gözleri içime dokunuyor imkanlar el verse daha fazla daha fazla alabilsek ...Ama kısırlaştırmak dışında malesef çözümsüz bunca canlı telef olucak sokaklarda...

5 CEVAP

septikbaykus

Forumu kişisel günlüğün olarak kullanıyosun galiba.

Derdedermanim

Evde 3 kedim var köpek ilanlarınada baktım nerdeyse alıcam zor sabrettim delimiyim neyim

Derdedermanim

evet aynen öyle soru sormak için konu bulamıyorum :)

gzmkzn

benim bi tane var maddi olarak zor çıkıyorum almak mesele değil düzgün güzel koşullarda bakabilmek :(

Muzeyyennb

ben kedi almamak için kendimi zor tutuyorum :(((