Yavru Kusuyor Ve Emmiyor

denizbaliik

Normalde sokak kedisi olan ama kapalı balkonuma girip doğuran şuanlık yavrularıyla baktığım kedi var. Yavrular 35 günlük oldular ve yaş mama yiyorlar. Ayriyetten annelerinide emiyorlar fakat bi tane yavru bugün kustu ve annesini emmiyor. Yaş mama da yemiyor Veterinere ancak gece gidebilirim evde ne yapılabilir bi çözüm lütfen

2 CEVAP

aslihan_e

Evde bir şey yapamazsınız. Sorun iç parazit olabilir, bebekler 1-2 aylıkken iç parazitten çok etkileniyor. İnşallah viral hastalık değildir.

sitedizayn

kediler en az 4 yavru doğururlar doğan yavruların hepsinin hayatta kalması mümkün değildir bu doğal bir gerçek yani böyle şeylere hazırlıklı olmalısınız örnek olarak vahşi doğada 8 aslan yavrusundan sadece bir tanesi erişkinliğe ulaşır.