Hangi Mama Aroması?

cemregrande

Merhaba, biliyorsunuz ki havalar soğudu bende sokak kedilerine doyurucu kilo aldıran bir mama almak istiyorum ama özellikle şu markanın şu aromalı mamasını al diyen var mı? Özellikle hangi aroma kilo aldırır kedilere? Veya tahıllı olması iyi bir özellik midir kilo alımı için?

2 CEVAP

sitedizayn

ben sürekli bonacibo kuzulu mama alıyorum şu ana kadar yemeyen kedi görmedim, evdeki kedilerimde seviyor ödül maması gibi veriyorum atıyorum deli gibi peşinden koşuyorlar :)
bonacibo kuzulu mama ile çok sokak kedisi büyüttüm yani. şu anda sabit olarak dışarda 4 kedim var arada misafirlerde oluyor hepside çok sağlıklı :) bu arada haftada bir tavuk ciğeri haşlayıp veriyorum, çorbalık denilen kasaplarda ve marketlerde satılan ucuz bir ürün var ondanda veriyorum.

cemregrande

Çok teşekkür ederim, bir bakacağım bonacibo mamaya. Sağoluuun.