Kedim Tuvaletini Yaptıktan Sonra Anüsü Kızarıyor Ve Şişiyor Dışarı Doğru Neden

Kedim tuvaletini yaptıktan sonra anüsü dışarı doğru şişiyor kızarıyor

3 CEVAP

aslihan_e

Kediniz kabız mı? Kakası nasıl? İç parazit için son bir iki ay içinde ilaç verildi mi? Parazit için bir şey yapılmadıysa ilaç verin, kabızlık varsa kefir içirin, bal kabağı yedirin. Yavruyken böyle olabilir, nedenini çözerseniz büyüyünce geçer.

Anladım evet iç parazitini yarın yaptırmaya gidecektim biraz zorluyor kendini yaparken ıkınıyor ondan öncede ishal olmuştu kakası katı ilk zamana göre birde ilk zaman daha çok çıkıyordu tuvalrte bu aralar azaldı ondan olabilir o zaman teşekkür ederim

Yavru kedi bu arada ve daha sonra yavaş yavaş iniyor tekrar ama ilk yaptığında baya dışarı doğru çıkıyor