Antalya Bırakabileceğim Güvenli Bahçe Yer Site

Yncgms

Merhaba arkadaşlar evde korumaya aldığım 4 sokakta tehlikede olan 2 kedi var. Acilen bu kedileri güvenli devamlı beslemesi yapılan bir yere bahçeye siteye bırakmam lazım sokağıma salamıyorum çarpma vakaları oluyor ve insanları hayvan sever değil burada tehlikede olurlar devamlı sokaktaki hayvanları tedavi ediyorum ve artık onların tedavisin düzgün yapamıyorum evde yer olmadığı için tedavileri aksıyor bu korumaya aldıklarını acilen güvenli bir yere bırakmam lazım en azından önerebileceğiniz bir yer var mı veya bahçenize 1 tane bile olsa kapınızı açmak ister misiniz

2 CEVAP

HaydutveNazli

kedilerin bakıldığı yere kedi atılınca da insanlar çok tepki gösteriyor o yüzden adres paylaşılacağını sanmıyorum çevrenizde güvenli bir yerde yaşayan birileri varsa ordan soruştursanız daha sağlıklı olur.

Yncgms

Kaç kişiye soruyorum kimse yardımcı olmuyor ne yapacağımı şaşırdım