Kedimin Mesanesinde Taş Var Randevuyu Geç Verdiler Ne Yapmalıyım?

lyswonder

İran kedim 2 gündür idrarını sık ve az yapıyodu bende veterinere götürdüm fark ettiğim ilk gün. Elle muayene yaptılar bir şey yok dendi sonraki gün miktarı çok daha azalınca idrar yollarının tıkanmasından endişelendim dün gece başka bi veterinere tekrar götürdüm mesanesinde taş varmış. Ultrasonla bakmak gerekiyor boyutunu anlamak ve tedaviye karar vermek için ama kediniz hırçın olduğu için şu an bakamıyoruz dediler yarın saat 11'e randevu aldık. Çok endişeliyim yemesi içmesi iyi ama tıkanır diye çok korkuyorum tıkanma o kadar hızlı gelişir mi ve bunu yaşayan başka biri varsa yazabilirse çok sevinirim eğer acilse başka bi yere götüreyim teşekkürler.

17 CEVAP

@rabiaesim ben sordum mama alayım mı dıye yok dedi cunku o mama fazla kullanılmıyormus asidik ortam mesaneyi inceltip delebiliyormus.bakalım bugun uğrayacagım yıne nasıl devam edecegız dıye.kotervin de bıtıyor çünkü.bır de dişi oldugu ıcın cok anlaşılmıyor tas oldugu şans eserı öğrendım:(

lyswonder

çook teşekkür ederim herkese başka veterinere götürdüm