8 Aylık Calico Kısırlaştırılmış Dişi Kedim İçin Yaş Mama Öneri Ricası

BerkeAksu

  1. ayına kadar bahçemizde baktım , kısırlaştırdım iç dış parazitler yapıldı ve en son dün Karma aşısına başladık.

Kuru mama olarak Pro Plan Sterilised Somonlu kullanıyorum fakat yaş mama olarak protein değerleri yüksek sağlığı için iyi bir yaş mam arıyorum, yardımcı olur musunuz ?

Kızımın kilosu 2 kilo 400 gram

5 CEVAP

Dann

evde tuzsun haşlanmış birşeyler yapabilirseniz en sağlıklısı, piyasada schesir var herhalde en temiz ve kaliteli olan

sitedizayn

reflex essential kalitelidir fiyatı biraz yüksektir, yada en iyisi evde tavuk haşlayın verin kızınız yerse en sağlıkllısıdır. haftada bir haşlanmış yumurta, tavuk ciğeride olur. pişmiş beyaz ve kırmızı et hergün yiyebilir. et tavuk balık deneyin hangisini severse.

yumik

Yaş mamada illa kısırlaştırılmış almanıza gerek yok, schesir nd acana reflex essentials nutri feline verebilirsiniz

SevimliCadi

Acana, Schesir, N&D, Gimcat, Nutri Feline, Reflex Essential tavsiye ederim.

BerkeAksu

Schesir'in hangi konservesi kısırlaştırılmış kediler için ?