Acana Kitten Mamaları

Acananın iki adet kitten mamasından tavuk hindi ve somon içereni kullanırken yanlışlıkla diğer kitten mamayı sipariş verdim. İçeriğinde yine aynı şekilde ama daha fazla oranda tavuk var ve ringa balığı var somon yok bide hindi yok.acaba bundan yemesi onu başka bir marka ya da içeriğe geçmiş kadar etkiler mi sormak istedim

3 CEVAP

sitedizayn

kediniz yerse herhangi bir sorun olmaz, bazı kediler mama değişikliğini sevmiyor bazıları seviyor.

Kralnane

Merhaba acana pembe pakette bütün yulaf var. Yuksek proteinli olanda yulaf yok. Bilginize elinizde yulaflı olan varsa bence kademeli geçiş yapin. Bu arada ben bu mamayı kullandım memnundum. Sonra bulamadagim icin orijen kitten verdim. Daha çok beğendi sanırım.

kedi177

Sevdiği mamanın üretimi durdurulduğunda ya da içeriği değiştiğinde çaresiz kalmamak için tek bir mamaya alışmasındansa farklı tatları öğrenip dönüşümlü kullanması onun için de iyi olur.