Nature's Variety Kullananlar Yorumlarda Tecrübelerine Aktarabilir Mi ?

Arevir

Arkadaşlar herkese selam, Kedim için tekrar mama arayışına girdim. Nd için tüy dökümünü çok engelleyemediği yorumlar okudum ve maması biraz kokuyor diye biliyorum. Acana ve Orijen içinde protein oranları yüksek mamalar olduğundan böbreklerde taş sorunu ve kısırlaştırılmış kediler içinde çeşitleri çok olmadığından vazgeçtiğimi söyleyebilirim. Biliyorsunuz ki kedi beslenmesi her açıdan önemli yorumlardan buluşalım :))

2 CEVAP

mehtapkaplan

Natures iyiydi güzel **********. Ama boş gibi geldi bana yani çok fazla içeriği olmamasına rağmen gereksiz pahalı onun yerine ND alıyım dedim Nd ye geçtim.

yumik

Biz 6 aydır kısır tavuklu olanını kullanıyoruz memnunum. Kedim seçici olmasına rağmen severek yiyor ve gayet sağlıklı. Bir sorun yaşamadık kakası falan gayet iyi öyle koku da yapmıyor. Biraz pahalı ama taze et içeriği %30. Nd'de taze et tahıllılarda %20 falan. Protein mineral dengesi de daha iyi. Ayrıca amonyum klorür içeriyor idrar asitleştirici, taş oluşumunu önleyen üriner mamalarda bulunan bir madde.