Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları Önerisi Olan Yardımcı Olabilir Mi

FFECEE

Merhaba iyi günler 2 kedim var biri kısır diğeri henüz kısırlaşmadı Nd kısır mama birde Nd yetişkin mama kullanıyorum dönüşümlü olarak hills kullanarak dengeliyorum ama Nd çok pahalandı artık maddi olarak zorluyor içeriği güzel uygun fiyatlı mama önerirseniz çok sevinirim

2 CEVAP

Dann

fiyat ve içerik olarak şuanda prochoice en mantıklı geliyor bana,

sitedizayn

proplan nd ye göre fiyatı daha uygun, hills içeriğine göre bence çok pahalı, proplan içinde biraz et var hills tahıl deposu.