Kedim Sineklige Tirmaniyor

Ciko73

Kedim sineklige tirmaniyor. Nasıl önüne goecebilirim tecrubeleri olan paylasabilirmi

4 CEVAP

Tolga_yay26

Kedi sinekliği taktırın yırtılmaz ve güvenli kilit mekanizması var onu çıkartmadan siz bile açamazsınız ağı ise yırtılmaz oluyor falçata bile zor keser

Ciko73

Çelik sineklik taktirdim . Metal yani. Ama ben tırmanma hareketi bitsin istiyorum. Tatillerde aile evine gittiğimde orda da tırmanıyor ordaki sineklik metalden değil her türlü sorun oluyor bu hareketi

Zaszczyt

Engelleyemezsiniz.
Kızın, eğitme spreylerini kullanın, ne yaparsanız yapın engelleyemezsiniz.

Dışarıda bir sinek, kuş, araba, insan görür; ses duyar tırmanır. Hiçbir şey olmasın, pencerenin üstüne çıkmak için yine tırmanır.

ilaydacakir

Her türlü tırmanıyorlar ben tırmanmasın diye sinekliğe vicks sürmüştüm kokusundan aşırı nefret ediyor. Bu sefer de deli kafasını yan çevirip sürmediğim taraftan tırmanıyor.
Canı istiyorsa illa bir şekilde tırmanıyor yani….