2 Yasında Disi Kısır Kedi Sahiplenmenin Zorlukları Neler Olur Evde Bir Yavru Erkek Kedim Var

Koftecikk

2 yasında disi kısır kedi sahiplenmenin zorlukları neler olur evde bir yavru erkek kedim var, adaptasyonda sorun yasarmıyız

2 CEVAP

Koftecikk

Bilen varsa cevap verebilirmi lütfen

sitedizayn

ben bir yaşını geçmiş kısır erkek kedimin yanına 2 aylık yavru almıştım çok iyi anlaşmışlardı yavru kediden yana sorun olmaz aslında yetişkin kedi ile oynamak isteyecektir, yetişkin kedide yeni bir ortama geleceği için sahiplendiği bir bölge olmayacak, o arada anlaşırlar.