Kitten Mama?

mervegomis

Yavru kedi maması öneriniz var mı acaba? İçeriği temiz fiyat olarak da iyi olan bir marka ?

4 CEVAP

sitedizayn

içeriği en iyi olanlar haliyle biraz pahalı onları geçersek orta segment olarak proplan olabilir, dahada ucuz olsun derseniz bonacibo.

ilaydacakir

Gerçekten güvendiğiniz bir petshop varsa nd kitten açık olarak alabilirsiniz ama güvendiğiniz bir yer olmalı yani

Orijen veya Acana gerçekten kediler muhteşem büyüyor bu mama ile evet biraz pahallı mamalar ama içeriği çok iyi olduğu için diğer mamalara kıyasla daha az tüketiyorlar ve daha besleyici aynı fiyatlara denk geliyor

Pnrdogan

Orta bütçe için bence hills olabilir balikli , sanabelle olabilir