Evde Temizlik Yaptım Kendim Çok Durgun Çamaşır Suyu Yalamış Olabilir Mi?

Talhaelmali

Acil lütfen... Gözü iltihaplı normalde de oluyor böyle yine hareketsiz kalıyor ama şüphelendim , İran Kedisi 1 yaşında

5 CEVAP

BARSLAN

deterjan vb kokulu şeyleri pek yalamazlar ama enfeksiyon olabilir hem halsiz, hem de gözünde porblem varsa.

Talhaelmali

Birşey yapmam gerekir mi ? Sabahı mı bekliyeyim yoksa

Gul36

Bazı kediler çamaşır suyu kokusunu sever. Bitkisel temizlik malzemeleri kullansanız çok daha iyi olur.

Derdedermanim

Bence detarjanla alakası yok havalar sıcak iran kedileri zaten miskin dolayısıyla kenar köşe kaçıp yatar uyur bütün gün akşam serinliğinde hareketlenir.

Derdedermanim

İran kedilerinin gözü sürekli akar çünkü göz yaşı kanalı tıkalı yenimi aldınız?