Kedimin Kakasında Kan Var

melekkdmr

1 ay önce yarım iç parazit hapı verdim diğer yarısını yutturamadım 5 aylık daha
parazitten kaynaklıdır değil mi aşı yaptırsam geçer mi bu sorunu yaşayan var mı

4 CEVAP

aslihan_e

Yumurtalar kaldığı için 21 gün boyunca geri çıkıyorlar, onlar da yetişkin olup yumurta bırakmadan önce, bu günlerde acilen tekrar hap yutturun. Evet parazitler kanlı kaka yapabiliyor ama kesin parazit kaynaklı da diyemeyiz. Siz yine de ilaç yutturup birkaç gün kakasını gözlemleyin.

melekkdmr

yani ilk kez böyle oldu kakasına baktım kan yoktu ama popoda vardı yani silmemiş de poposunu

aslihan_e

Kabızlık yaşamış olabilir o zaman.

melekkdmr

yaa çok teşekkür ederim ben yarın hap alıp içiryiim yarısını