Uzun Yolculularda Kedimi Kafeste Nasıl Götürürüm?

suledogac

Arkadaşlar merhaba. Adanalıyım. Zonguldakta okuyorum ve zonguldak'a uçak yok malesef. 13 saatlik yolda kedimi kafeste nasıl götürebilirim. Kafese girince miyavlıyor. Günde 1 saat kafese koyuyorum eylüle kadar alışsın dıye. Acaba alışır mı ne yapabilirim? 2 Aylık şimdilik

16 CEVAP

Kedimekim

@felishuman bizde bir kaç aya ucakla seyahet edicez de bilgi topluyorum eger aklima takilan baska bir sey olursa yazarim :) cok tesekkurler cevaplar icin