Kediler Kum Olmazsa Tuvaletini Nereye Yapar?

Kbrwxx

Şuan ben evde değilim ailem kedi almış fakat kedinin kumu yok bu saatte nerden bulabilirler bilmiyorum tuvaletini nereye yapabilir? (Tuvalet kabı var.)

12 CEVAP

Elviss

pardon da uygun ortam sağlamışsınız kedi halıya yapınca suçlu kedi mi ? evden gönderebilir diyorsunuz

ursaminor

Geniş bir leğenin en dibine çok az saksı toprağı koysunlar (bir avuç filan yoksa çok dağılır) üzerine de gazeteleri boyuna 2-3 santim genişliğinde uzunlamasına yırtarak/keserek leğenin içini doldursunlar. O toprak kokusunu alıp leğene yapar çişini kakasını. Bu yöntem yüzde yüz işe yarar. Benim ilk kedimde hep işe yarardı. Fıstık bize ilk geldiği gece doğal olarak hazırlığımız yoktu, kafasına esip geldiğinden. Hemen hazırlamıştım ve voila!

pistan32

Heryere yapabilir bunun sorumlusuda eve canlı bir varlık aldığının bilincinde olmayan aileniz.

Tahacar

Halıya yapabilir dikkatli olun

Kbrwxx

Ben evde değilim halıya yaparsa annem evden gönderebilir

Cathorn

en fazla 2 gün tutar sonra halıya yapar

Semaak

2 gün bile tutmayabilir. Kedimin tuvaleti banyodaydı babam unutmuş kapıyı kapatmış ben de uyuyordum ve 1 saat olmasına rağmen halıya yapmıştı

Semaak

Acaba dışardab normal kum getirseler şimdilik olur mu ki bilmiyorum da bilen yazarsa yardımcı olumuş oluruz

ayzenua

Bizim sokaktan aldığımız kedi evde kum olmasına rağmen bahçeye inip yapmıştı. Kum alana kadar bahçedeki toprağı kullanabilirsiniz

emrezrtrk

Bende bir ara sokaktaki kumu kullandım sizde deneyebilirsiniz ya da mahallenizde petshop varsa telefon ile arayıp açtırin bizim burda saat 11 civarında kapanıyor petshop

rkyeda

benım kedim iki kere kabına yaptı bı de kazımaya çalışıyor :)

Derdedermanim

çiçek saksisine yapar.Sokaktan kum almayın temiz değil hastalık kapar.