Yavru Kedi Maması

lolaas

Selam arkadaşlar şuan kedime royal canin kitten veriyorum ama çok fazla tüy dökümü var fakat gayet iştahlı bir şekilde yiyor ve kilosu vs yerinde acaba başka bir marka mamaya mı geçsek acana kitten 1.8 kilo olan 817 tl royal caninin 2 kilosunu 650 liraya almıştım eğer devam edersem sürekli acanadan devam etmeyi tercih ederim sizin bi öneriniz var mı tüy dökülmesiyle alakalı acanaya geçmeli miyim bütçemi zorlar mı ileriki vakitlerde duyduğuma göre acana mama daha uzun süre gidiyormuş diğer mamalara göre ama bilmiyorum önerilerinize açığım

1 CEVAP

sitedizayn

817 tl ye olan acana skt yakındır nerden baktıysanız tarih yazmıyorsa arayıp öğrenin, skt yaklaşınca ucuza satmaya başlıyorlar. örnek 4,5 kg pacifica 01-2025 tarihli 2300 tl ama 05-2025 tarihli aynı mama 3000 tl.