Kedim Nefes Alırken Tekliyor

Duman0

Bugün aksam geldiğimde sorun ne çözemedim karnımı ağrıyor başka bişey mi var ama nefes alırken her nefesini çektiğinde igh sesi geliyor çekiyor igh liyor tekliyor yani bunun sorunu nederi nasıl rahatlatabilirim

2 CEVAP

ilaydacakir

Ah kıyamam geçmiş olsun bence yarın bi veterinere gösterin. Basit bir şey de olabilir ama ciğerleriyle ilgili falan da olabilir…

aslihan_e

Burnu tıkanmış büyük ihtimalle, solunum yolu enfeksiyonu olabilir.