Kedi Ve Çiçek Bitki

Lubbetlayn

Arkadaslar 3 aylık erkek kedim var çiçegi mi koparmış yememiş ama topragı eşip cıkarmıs cicege yaklasmaması için neler yapmam gerekiyor bilip basına gelen varsa söyleyebilir mi?

2 CEVAP

Lubbetlayn

Güncelle lütfen cevap verin

Pnrdogan

Bizimki de yaptı çiçekleri başka odaya koyduk maalesef. Toprak kısmını full taş yapabilirsiniz. Bazı kediler toprakla oynamayı sever kendisine çim alın kedi çimi onunla oynasın yesin. Bir saksıya sadece toprak koyun içine girer onunla da oynar