3 Aylık Kedimi Kuşuma Alıştirabilir Miyim ? Nasil ?

Merhaba arkadaşlar sokaktan 2 aylık tekir kedi aldim şuan uç aylık ve evde kuşumda var. bu zamana kadar kuşa atlamalarda bulundu hiç kizmadim kusumu başka odaya aldim hep. Fakat artık kusuma hapis yapmak istemiyorum evi 3 aylık kedimi kusa alıştırmak istiyorum. Daha demin atlayışında bi kaç kere kizdim ve hafif vurdum şimdi yatıyor ama ilk fırsatta atlayabilir. Napmam lazim yardım edebilirmisiniz lutfen

4 CEVAP

BBC

bu biraz zor. neden çünkü şuan ki yaşı , hareketli olan her cisme karşı hoplama zıplama olarak avcılık iç güdüsüyle yapıyor. oyun olsa da asıl amacı , kuşu yaralaması çok yüksek ihtimal. çözümü de ben bulamadım kolay gelsin valla

yasarglesci

Bnimde hem kedim hem kuslarim var kedim icin hic sorun olmuyor onlari izlemeyi cok sewiyor

Kaç aylıkken nasıl alıştirdiniz acaba ?

İzlerken izlerken zamanla zarar vermezmi