Köpeğim Neden Bir Anda Gitti ?

Bettys07

Merhaba bahçeli bir evde yaşıyorum 2 3 ev ötemizde dışarda yaşayan bir sokak köpeği vardı önceki sahibi bırakıp gitmiş maalesef eve yeni gelenler de beslemiyordu ama köpek ayrılmadı oradan ben bir şekilde mama götürerek iletişim kurdum sonra benim bahçemde yaşamaya başladı dün akşam tekrar eski yerine gitmiş sabah bahçemde yoktu dolaşmaya çıktığını düşündüm sonra o eve bakmaya gittim ve tekrar oraya dönmüş çok üzüldüm tekrar bahçeme aldım beni görünce çok mutlu oldu sebebi ne olabilir gitmesinin ya aç kalmasını istemiyorum 😔

1 CEVAP

aysevepoco

ilgisini çekecek bir şey olmuştur mama vb bulmuştur, kedi kovalamıştır sonra orada kalıvermiştir... alışkanlıktan da olabilir