Köpek Önerir Misiniz?

BORTE_16

Uzun zamandır köpek almak istiyorum ama ne alacağımdan emin olamadım eve 1 kedim 3 kuşum var ne önerebilirsiniz?

3 CEVAP

aysevepoco

öncelikle sokaktan barınaktan sahiplenin lütfen... oyuncu sıcakkanlı herkesle anlaşan köpek istiyorsanız pek çok poodle golden labrador ilanı var bakabilirsiniz

aysevepoco

bekçi köpekleri mükemmel koruyucu oluyorlar cidden... sahiplenirken köpeğin geçmişini ve travmalarını öğrenin bence ona göre eğitim vermek iyi olacaktır... mükemmel cinsler hepsi

BORTE_16

Hepsine baktım ama geneli kangal kırması Doberman veya başka büyük bir ırk istiyorum işten müsait bir zaman bulursam barınağa bakicam