Erkek Kedim Koluma Sürtünüyor Sebebi Nedir?

Mrkofte

3,5 yaşında KISIR ERKEK kedim var birkaç haftadır yere oturup kedimle oynamaya başladığımda kedim kolumu sanki dişi bir kedi var gibi elimi ısırıp ayaklarıyla çiftleşme hareketi yapıyor sebebi nedir? Birde kedim 1 buçuk ay önce mantar atlattı fakat bugün kafasında belli bir parça tüy çıktı aynı mantardaki gibi. Bu çiftleşme hareketine bağlı kalıp stresten mantar olmuş olabilir mi?

1 CEVAP

Mslna01

Olabilir daha önce böyle bir durum olmuş muydu belki parça falan kaldıysa ondan da olabilir