Kedim Tuvalet Yapmıyor

melekkdmr

kedim (5 aylık erkek) 4 ekim aksamı kanlı kaka yaptı daha doğrusu poposunda kan vardı ama kakada göremedim
bende iç parazit olduğunu düşündüm ve bugün (5 ekim) iç parazit hapı alıp içirdim ama sonradan fark ettim ki normalde günde bir kac kez kaka yapan oğlum hiç kaka yapmamıs 24 saattir hapı içirdiğimden beride biraz halsiz daha öncede sorularımda bahsetmiştim küçük bi yerde yaşıyorum ve çok bi vet seçeneğim yok maalesef ki bende endişelenmeye başladım maması suyu her şeyi taze oyun da oynuyor aslında koşturuyor baya ama kaka yapmaması korkuttu beni

1 CEVAP

melekkdmr

çişini hala yapıyor onu takip ediyorum ve tuvaleti de hep temiz her gün temizliyorum haftada bir bazen iki kez kumunu değiştiriyorum komple bir sorun yoktur değil mii