Öneri

Patiizi

Arkadaşlar kedimi yeni sahiplendim 2 aylık. Bana be eve alışması için neler yapabilirim

1 CEVAP

Gul36

Önce onu bir kendi haline bırakın. Evi keşfetsin, her şeyi koklasın, kıyılara köşelere girsin çıksın (tabii tehlikeli yerler olmamak kaydıyla), yeni çevresine ve insanlarına alışsın. Onu bir şey yapmaya zorlamayın. Bol bol oyun oynayın, izin verdiğinde güzel sözler söyleyerek okşayın. Bebek ödül mamaları var, onlardan alıp iyi bir şey yaptığında verin. Yaş mama verin, evde onun için ıslak mama hazırlayın. Siz ne kadar sevgi ve ilgi gösterirseniz o da o kadar karşılık verecektir.