Severler Mi

Yasekedi

Kedimin yanına bir de köpek almak istiyorum ama anlaşırlar mı

5 CEVAP

Muzeyyennb

Normalde anlasamazlar ama siz alistirmaniz gerek. Yavas yavas ve sabirla

Tahaba

Benim köpeğim ve kedim var ikisi se birbirini çok seviyor hatta kedim köeğimin dibinde uyuyor hep

Tahaba

Ama tabi sizin alıştıröanız gerek pat diye alışmıyorlar

Soulflyy

alıştırırsanız çok da iyi olur sıkılmazlar. Malum ki her zaman çok çok istedikleri gibi ilgilenemeyebiliyoruz

Derdedermanim

ufak tefek yavru bir köpek alışabilir kediye asıl konu kediyi köpeğe alıştırmak onun için zaman ve kedinizin huyu önemli.