Kedim Kusuyor

Dogu67

Kedime bu gun yaş mama ile kuru mamayı karıştırdım. Kuru mama yemiyo diye. Yaş mama yerken kuru mamada yemis oldu bu sayede ama hizli yedi çok yedi ve bi sure sonra kustu nedendir sizce

10 CEVAP

Eylush

Hızlı yediği için. Hazımsızlık yapmış olabilir. Halsizlik gibi bi sorunu yoksa, bi problem olmaz bence

Dogu67

Tamam peki kuru mamaya nasıl alıstırabilirim

Suzansuzii

Kuru mama içine az az yaş mama koyabilirsiniz , sürekli yaş mama vermeyin alışıyorlar sonra kuru mama yemiyorlar maalesef

Dogu67

Yaş mamanin icine koydum yine yemiyo ac kaldi mecbur salam vermek zorunda kaldim

İştahlı bir şekilde yiğebileceği mutlaka kuru mama vardır biraz araştırıp en uygun mamayı bulmanızda fayda var ND ürünlerinin tahıllı mamalarını bütün kediler sever. şahsen özellik küçük taneli kuru mamalar almanızı tavsiye ederim yemesi hazmı rahat oluyor. Kedinizin özellikle bir hastalığı vs. yoksa kusmasına sebeb olarak karıştırılan ve alışık olmadığı mamayı hızlı tükütmesiye çalışmasından kaynaklı olabiliyor. yeni mama alındığında başlarda alışması ve hazmetmesi için çok az az verilmeli hem kendisinin hemde midesinin alışması için

Dogu67

Anladim tesekkur ederim

royal canin mother and baby veya kitten hangisi yaşına göre ise verin. yemeyen görmedim. salam asla asla vermeyin direkt iç parazite merhaba demiş oluyorsunuz

Yaş mamayı çokmu verdiniz ama sürekli vermeyin mamaya bir kaşık kadar koyun kalanı buzdolabı poşetine koyup buzluğa koyun haftada bir kez sabah akşam verin bir kasik

Pardon yaş mamayı çokmu verdiniz acaba diyecektim klavye hatasi

Dogu67

Yaş mamayi çok yedi ondan heralde