Kedisi Fip Olup Da Kapsül Kullanan Var Mı?

Seyma6390

Biz gs ilacının 41. günündeyiz fakat o kadar sıkıştık ki ilaç çok pahalı alamiyorum artık. Kapsülden devam etsek hata mı etmiş oluruz. Kullanan var mı ne olur bilgilendirin.

5 CEVAP

Seyma6390

Peki ne zaman kullandınız? Hapın yanında takviyeler de kullandınız mı?

Ozlemkopuk

12 saat ara ile kedinizin kilosuna göre belirlenen adette kapsülleri iciriyorsunuz yanında herhangi bir takviye vs verilmiyor normal şekilde beslenmesine devam ediyor. Bizde haziran ayında teşhisi koyup kapsüllere başlamıştık şuan çok şükürki eskisi gibi sağlıklı. Sizlere de geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsınız bu lanet hastalığı

Selamlar
Kedimize fip teşhisi konulduktan sonra EİDD kapsül tedavisi yaptık biz. instgramda sayfaları var petcore35 diye. %95 başarı oranından bahsettikleri için başlamıştık hem daha makul diye hemde kedimize hergün aşı vurdurtmamak için. kedimiz şuan fip i yendi sadece mantarı ile uğraşmaktayız. kullanıp fayda gören çok kişi var incelemende fayda var.

Seyma6390

Umarım teşekkür ederiz sizinki kuru fip miydi?

gece18

Bunu hekiminize danısın.