Kedim Mamasını Kusuyor

Melllyy

Kedim illa ayda 1-2 kere mamasını kusuyor sindirilmemiş yada sindirilmiş veterinere götürdüğümüz de mamaya alerjisi olabilir dedi pro plan tavuklu kullanıyorum somonlu önerdi fakat kısırlaştırılmış kedilere özel somonlu mamalar var hep benim kedim kısırlaştırılmadı henüz marka olarak da iyisini veriyorum ama değiştirmeliyim sanırım siz hangi markayı önerirsiniz ?

1 CEVAP

KedicikUzum

Sensitive özelliği olan mamalardan kullanabilirsiniz mesela britcarenin var kısır sensitive tavşan etli. İçeriği guzel. Royal canin sensible de vardı. Kedinizin sindirim sistemi hassas muhtemelen benimki de öyle çünku