Dış Parazit Kanlı İshal Yapar Mı?

melekkdmr

kedim de kanlı ishal vardı ve iç parazitten olabileceğini düşünüp hapını tekrarladım ama 2 gün önce de üstünde pire gördüm acaaba iç değil de dış parazit mi yenilemem gerekiyor damlasını damlatsam hallolur mu onun dışında da yemesinde içmesinde oynamasında hiçbir problem yok şükürler olsun ki sadece kaka da bu sorunumuz var

1 CEVAP

aslihan_e

Zaten bir tane bile olsa tenya kapıyorlar. Dış parazit damlasını çok sık kullanmayın, çok zararlı, size bile ensesine dokunduğunuz zaman zararlı. İç parazit ilacını verince tenyalar gider. Pireler kanlı kakaya neden olmaz.