Kedi Satın Almak?

yusrakilicc

Arkadaşlar hep merak ettiğim bir konu var. Kedi köpek vs satın almayın sahiplenin deniyor ama cins kediler neden 2-3 bine kadar fiyatla satılıyor tek sebep cins olması ya da türleri tekir gibi çok olmaması mı bilgilendirir misiniz? cins kedilerin satılmasını doğru buluyor musunuz

1 CEVAP

hnddgru

Fiyatlarının yüksek olmasının en büyük nedeni tabii ki cins kedi olmasıdır. Bence hayvanların satılması kesinlikle doğru değildir eğer gerçekten bir hayvanın hayatını kurtarmak istiyorsanız sokaklarda veya barınaklarda bir sürü kedi ve köpek bulabilirsiniz.