Besin Alerjisi Olabilir Mi?

Poki

Kedimin aylarca olan gastro sorunundan sonra Virbac Gastro'yla biraz toparlamıştık 3 kg bittikten sonra sanabelle alabalıklı'ya geçtim daha da düzeldi dışkısı. kısırlaştırırım diye kısır mama da alıp alabalıklı ve kısır sanabelle birlikte vermeye başladım tüyleri gün geçtikçe daha güzelleşmeye başladı şu anda da daha parlak daha gür ve dökülmüyor Allah'a şükür fakat sol arka bacak içinde böyle bir yara oluştuğunu gördüm dün akşam. veterinere sordum gıda alerjisi bu şekilde kendini gösterir dedi. Karaciğer değerlerinde ALT oranı yüksek o yüzden de kısırlaştırma yapılamadı bir türlü, onunla da mı alakası var diye düşündüm. Şu an Veda'nın phytoelite cleansing tea ürününü kullanıyoruz. Son zamanlarda Acana yaş mama verdim sadece arka arkaya 2 gün ondan olur mu bilemiyorum. Stres mi mantar mı besin alerjisi mi başka bir şey mi tam anlayamadım çok aktif bir kedi oradan oraya koşup duruyor, yara mı yaptı onu da anlamadım ama veteriner gıda alerjisidir deyince kısır mamaya şimdilik ara verdik onda da fazladan bir patates var aslında. Böyle bir sorunu olan var mı, özellikle bacak arkası tüy dökülmesi kızarıklık tarzında?

1 CEVAP

gece18

Bir yerlere çarpıp yara yapacak bi görüntüye benzemiyor bu. Mantar, egzama, alerji 3 ü olabilir. Tek besin alerjisine bağlamayın strestende olabilir. Bence kaynağını bulmak icin derin bi test yaptırın derim.