Kedimin Patisi Kuruyor

sunnyv

Son bir aydır kedimin patileri kuruyor. Sürekli yalamıyor, az su içmiyor, beslenmesinde bir değişiklik olmadı, mantar gibi görünmüyor ama sürekli kuru. Bioline pati kremi aldım nemlendiriyor ama iki gün sonra tekrar çok kuru oluyor. Kedim dışarıda gezmiyor, ev kedisi. Altında yatan farklı bir sorun olabilir mi? Kum olarak eskiden Toi moi kullanıyorduk ancak son aldıklarımın topaklanması çok kötü olduğundan Vancat ile değiştirdim kumdan olabilir mi?

1 CEVAP

Pnrdogan

Birkaç gün krem sürdüm geçti benimki. Ben de vancat kullanıyorum onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum