Schesir Kuru Kedi Maması Türkiye'de Bulamıyorum Nerede Bulabilirim?

BerkeAksu

Merhaba,

Kedim için artık schesir ürünlerine geçiş sağladım yaş mamalarına bayılıyor, içerik olarak schesir kuru maması çok güzel bir ürün fakat türkiye'de internet sitelerinde satışı yok, Schesir kuru mama satan pet shop'a denk geldiniz mi veya nasıl sipariş verebilirim

5 CEVAP

Fistikpasa

Schesirin kuru maması, yaş maması kadar kaliteli değil kesinlikle. Getirtmek için vereceğiniz paraya asla değmez, schesir alacağınıza acana, orijen alın.

sunnyv

Ülkemizde doğrudan satışını hiç görmedim ama m i s c o t a gibi yurtdışından getiren siteler var

sunnyv

O ücretin dışında teslim alırken de pttye gümrük ücreti de ödeniyor

yumik

İçeriği brit premium gibi onu kullanabilirsiniz

BerkeAksu

Belirttiğiniz sitede 10kg 1500 tl fakat kargosuyla birlikte 4 bin tlye yakın geliyor + olarak gümrükten geçebilir mi oda cabası :/