Eve Başka Bir Kedi Almak Sorun Olur Mu?

efeberk35

Öncelikle merhabalar, 3 aylık bir kedi sahiplendim kendisini arabamın motoruna sıkışmış halde buldum, tüm aşıları vesaire yapılmış halde gayet de bana alıştı 2 aydır beraber yaşıyoruz. Sokakta beslediğim 5-6 kedi daha var ve aralarından en beğendiğimi evime alıp bakmak istiyorum görünüşünden falan en az 5 yaşında olduğuna eminim, küçük kedim ile her hangi gibi bir kavga ederler mi? Ne de olsa kendisi sokak kedisi ondan dolayı içimde biraz korku var.

1 CEVAP

aysevepoco

kedilerin iyi bir şekilde tanıştırılması lazım iyi anılar paylaşarak birbirlerini görmeleri aşina olmaları lazım. tabii ki en nihayetinde karakterleri ve bireysel özellikleri de etkili olur ama iyi bir tanıştırmadan sonra o etkilerin azalacağını düşünüyorum.