Kedi Kumu Hakkında

Mslna01

Migrosta Ak kum var onu kullanan var mı ilk defa aldım yorumunuz nedir(gücüm ona yetiyor)

1 CEVAP

Mialbayrak

Zamanında migrosun kendi ürünü vardı ve kötüydü (bu dediğiniz ürün değildi adı C ile başlıyordu beyaz toz gibi) hem çok tozuyor ve ciğerlere yapışıyordu zararlıymış zaten.. Kedi kumu konusunda daha alternatif çözümlerde var. Araştırıp buna göre "Do it yourself (DIY) Cat Litter / soil" vs şekilde yapabilirsiniz. Önemli olan aşılar, aşıları tam olsun. :)