Yavru Kedim Bugün Çok Uyudu

3racha

3 aydan biraz daha büyük yavru bir kedim var sahipleneli yaklaşık 2 hafta oldu bize bir iki günde alıştı çok da enerjik bir kedi uyur oynar mama yer tuvaleti kullanır uyur aynı saatlerde ama bugün hiç olmadığı kadar çok uyudu. Sabah her zamanki gibi 6da erkenden uyandı oynamaya başladı öğlene kadar da iştahı vs gayet yerindeydi hem oynadı hem tuvaleti de normaldi. Öğlen yine rutin uykusuna yattı ama akşama doğru tekrar oyun saati geldi hala uyuyor. Biraz endişelendim açıkçası bugün çok fazla uyudu çünkü. Az önce kalkıp su içti tekrar uyumaya devam etti endişelenmeli miyim sizce?

1 CEVAP

sunnyv

3-4 aylık bir yavru kedi günde 16-20 saat arasında uyuyabilir . Uyuyarak enerji depolar ve büyüme sürecini destekler.