Kopek Uyurken Yanima Yatsa Sorun Olurmu? :D

Kopekler hakkinda cok merakliyim

3 CEVAP

Derdedermanim

Alışır yanınıza almadığınızda huysuzluk eder.Köpeklerde itaat duygusunu zayıfletiyormuş bu davranış sözde dominant olup sizi lider kabul etmiyebiliyormuş bunlar okuduklarım tecrübem yok ama tüy takıntınız yoksa ben olsam alır sarılır yatarım hemide :)

didemkaranfil

Dominant bir köpeğin yatak odasında yatmasına asla izin verilmemelidir.

deniz_berkan

KÖPEĞİNİZ YANINIZDA YATSIN ... NE OLURSA OLSUN SİZİNLE UYUYABİLİR HİÇBİR SIKINTI OLMAZ AKSİNE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN HERSEY EN ÜST SEVİYEDE OLUR BİRBİRİNİZE OLAN BAGLILIĞINIZ ARTAR...