Acil Tren Yolculuğu

fatmanuur42

merhabalar 15 temmuzda yht tren yolculuğu yapacağım, 1 buçuk yaşında bir kedim var. Yolculuk için aradağımda sadece sağlık karnesi yeterli denildi ama veterinerler yok o pasaport yok şu aşı falan filan diyerek 500 liralık neredeyse fiyat çıkartıyolar sadece aşı karnesiyle trene bindirebilirmiyim veyea başka ne lazım lütfen yardım edin

4 CEVAP

Derdedermanim

ben senelerce kedimle trende yolculuk yaptım bir Allahın kulu ne baktı ne bir şey sordu hiç bir hazırlığada girişmedim.

emrezrtrk

Ben geçen yht de gördüm evcil hayvan için 4 tl ye koltuk alıyorsunuz sanırım aşı karnesi varsa neden veterienrden 500 tl ye masraf yapıyorsunuz yurtdışına gitmiyorsunuz ki

Heiter

Karne istemelerinin sebebi, temel aşılarının olup olmaması. Parazit ve kuduz aşıları varsa tamamdır. Kötü düşünmek istemiyorum fakat veteriner durumu kötüye kullanmış sanırım. Bence aşılarının olması yeterli.

fatmanuur42

ya gerçekten mi içim rahatladı 490 lira çıkarttı ama inanın çok fazla yani, 43 liraya tren de ayrıyeten alıyorum