Kedim Evden Kaçtı 😞

Lokumhn

2 yaş erkek kedi, kısır
Kedim biraz korkaktır. Eve ben hariç başka biri gelse hemen koltuğun arkasına saklanır, gerçek anlamda korkar. kapının zili bile çalsa tedirgin olur. Ama meraklı da bi kediydi. apartmana çıkmış. Oradan da dışarı kaçmış. O esnada ben evde yoktum. Evimiz de cadde gibi işlek bir yol üzerinde. Akşam saati. Kesin arabalardan korkup bir yere saklandı. Kedimi çok seviyordum:(((
Sizce acıkınca ya da gerhangi bir sebepten döner mi? Neye dikkat edeyim bir fikrniz olur mu

8 CEVAP

BerkeAksu

Kedinizin fotoğrafı ile birlikte ilan asmanızı öneririm eve dönüp dönmeyeceği hakkında burada biz ne söylesek boş olur çünkü

milaylaylom

Merhaba, çok üzüldüm umarım geri döner evine. Mutlaka ilan verin oturduğunuz ilçenin instgrm haber hesaplarına, veteriner hesaplarına vsvs. Bir yerde okumuştum; kum kabını evinizin dış kapının önüne koyun yazıyordu kokusunu alıp dönmesini sağlayabilirmiş. İnşallah döner 🙏🏻

milaylaylom

Hatta kumunu yerlere serpiştirin En sevdiği oyuncağını ve gene en sevdiği ödül mamasınıda dışarı koyabilirsiniz. Akşam sakinlikte dışarı çıkıp ismine duyarlıysa seslenin kuytu yerlere bakmayı unutmayın, arabaların altına saklanabilir es geçmeyin. Anlattığınıza göre korkak bir minnoş bir yerde saklanmıştır ve umarım en yakın zamanda dönecektir. İyi haberlerinizi bekliyoruz

aslihan_e

Ben olsam sabaha kadar ararım, sık sık çıkıp çevrede dolaşıp çağırırım.

Lokumhn

Bevet birazdan çıkıcam. Bizim burada güvenlik vardı onlarla da konuştum. Tembihledim. Şuan fotoğraflarımıza bakma hatasını yaptım, ağlamamı durduramıyorum

Lokumhn

Kedimi buldum. Kendisi ürkek ve naif bir kedi olduğu için tam tarif edildiği gibi yan apartmanın ennn ücra köşesinde yüzünü gözünü yummuş şekilde buldum.😢

Korkak kedniz evden kaçtıysa aradığınız yerlerin en dip köşelerne kadar bakın. Aa burada yokmuş diye çıksaydım bulamazdım

https://ibb.co/S59b4VV

aysevepoco

fotoğrafa öldüm aşırı tatlı :D geçmiş olsun

Lokumhn

Şuradaki bilgiler bulmamda aşırı yardımcı oldu;

https://eksisozluk.com/entry/148185849