Sahiplenmek İstediğim Köpeğin Irkını Bilmiyorum...

electromeda

Geçenlerde arkadaşım bir köpeğin fotoğraflarını yolladı ve çok beğendim sahiplenmek istiyorum yalnız ırkını bilmediğimden araştıramıyorum fotoğraflardan söyleyebilir misiniz. Bir de bu köpek hakkında bilgisi olup yardımcı olmak isteyen var mı kolay bulunabilir mi ülkemizde....

4 CEVAP

Derdedermanim

mix melez

electromeda

hangi hayvanların melezi bilebilir miyiz acaba büyümeyen bir cins

Derdedermanim

bilemeyiz küçük bir ırk ile melezlenmiş fakedermi sizin yeni ırkınızda bu olsun ismini siz koyun.

electromeda

Çok teşekkürler :D haklısınız