Acana Pacifica

BanuYuzgec

Arkadaşlar merhaba evde 7 ve 4 yaşında iki kısır kedim bir de 3,5 aylık yavru kedim var. Acana Pacifica almayı düşünüyorum hepsi için uygun olur mu?

9 CEVAP

yumik

Olur ama 7 yaşındaki kediye ağır gelebilir

yumik

Olur ama 7 yaşındaki kediye ağır gelebilir

sitedizayn

acana iyidir her yaştaki kedi için uygundur, zaten ambalajında yazar Tüm Yaşam Evreleri diye, bazı markalardaki yok 7 yaş üstü yok bilmem kaç yaş üstü ürünler falan sadece pazarlama tekniğidir, psikolojik olarak insanları etkilemekten başka bir şey değil.
bu sayfayı türkçe çevirerek inceleyebilirsiniz.
https://emea.acana.com/en/cats/cat-food/pacifica/eu-aca-pacifica-new-cat.html
acana pacifica 2 sene kullandım kedilerimede çok iyi geliyordu ama fiyatlara yetişemeyince tamamen olmasada kısmen bıraktım, imkan olduğu zamanlarda bazen alırım.

sitedizayn

acana alamayınca proplan somonlu çeşitlerden alıyorum veya bulabilirsem fitmin purity indoor somonlu mama var acana gibi bundan da alıyorum.
brit care de tahılsız içerik olarak iyidir ama bazı kedilerde ishal yapıyor, benim iki kedim var birinde yaptı birinde yapmadı bir de taneleri biraz sert bir mamadır.
benim şu anda düşüncem acana alayım ama 1/3 oranında bonacibo kuzulu mama karıştırayım fiyat dengesini bulurum gibi.

Acana Pasifica için Acana ya yazmıştım 5.aydan sonra öneriyordu

BanuYuzgec

Başka önerilere de açığım hangi mama iyi olur ağır gelmemesi için

BanuYuzgec

Başka hangi markaları önerirsiniz acaba? Fiyatlardan dolayı ben de sürdüremeyebilirim acana almayı

BanuYuzgec

Teşekkürler

BanuYuzgec

N&D Quinoa Digestion Kuzu Kinoa Aromalı Hassas Sindirim Kedi Maması alsam nasıl olur arkadaşlar? 7 yaşındaki kedim mama sindiriminde sorun yaşıyor zaman zaman kusuyor mamaları.