Evde İç Dış Parazit

Arkadaşlar veteriner hekimden mi almam gerekiyor ilaçları kedim evden çıkmayı hiç sevmiyor iç dış parazit satın almak ile veterinerde yaptırmanın arasında fiyat farkı var mı acaba öğrenciyim

1 CEVAP

Minminik

ikisi bir arada iç dış parazit ilecaı var alıp ensesine kendiniz yapabilirsiniz, yalnız yapacağı yeri iyice öğrenin tam ensesinde olmalıki yalayamasın, yalarsa kusabilir zehirleme yapabilir. çoğu kişi evde kendisi yapıyor ama muhakkak veterinerden alın asla dışardan bir yerden almayın bu ilaçlar zehirdir veteriner kedinin kilosuna göre vermeli