12 Saat Yolculuk

Kedim 8 aylık bir kedi ve 12 saatliük bir otobüs yolculuğu yapacak kediüme ilaç vermek istemiyorum daha önce 3 4 saatlik bir yolculuk yaptı bir sıkıntı yaşamadık ama 3 4 katı bir yolculuk olacağı için sizden öneriler almak istedim birde kedileri almıyorlar gibisinden bir söylenti var ama bu doğrumu acaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim

2 CEVAP

milaylaylom

Patiografya markasının antistress şurubu var çok işe yaradığını duydum fakat kullanmadım araştırıp bakabilirsiniz. Ben de çok duymuştum otobüs firmalarının sıkıntı çıkardıklarını. O yüzden kedimle yolculuk öncesinde gideceğim firmayı arayıp kedimle bineceğim herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım diye bilgi aldım. Taşıma çantanızla | kutunuzla binebilirsiniz dendi çokta rahat bir yolculuk geçirdik. Sizde arayıp bilgi alın bence ne olur ne olmaz, iyi yolculuklar şimdiden🥰

mervegomis

Antistress spreyleri var doğal içerikli yolculuğa çıkmadan bir kaç saat önce veriyorum mayışıyor her hangi bir sorun görmedim içerik sağlıklı